×
Değerli müşterilerimiz,
Şirketimiz Kreatif Sistemler Elektronik San. Tic. Ltd. Şti’ne ait B-238732 B-238750 seri no aralığındaki 19 adet irsaliyeli fatura ve A-242857 A-243600 seri no aralığındaki 744 adet irsaliyeli fatura kaybolmuş ya da çalınmıştır.
Bu seri no aralığındaki tüm faturalarımız hükümsüzdür. Belirtilen faturalarla ilgili bilgi sahibi olan kişi ya da kurumların şirketimizle irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

Odf ve Pacth Panel

Gigacom Turkey / Odf ve Pacth Panel

Panel GP10

GigaPATCH ™ GP10 paneli yüksek işlevselliğe sahiptir, ve 19 “raflara lifleri sonlandırmak ve yapıştırma için tasarlanmıştır. Patch Panel derinliği ayarlanabilir ve bir çıkarılabilir çekmece ile bir çerçeve oluşur. Kutusunda dışarı eğilmiş ve kolayca yerleştirilebilir örneğin bir masa üzerine. Paneli 24 delikli (SC-Dubleks)standarttır. Sağ veya sol tarafında standart kablo girişleri adaptör plakası ile birlikte zahmetsiz, denetimli ve hizmet için açık çekmece 40 ° açı içinde kalmaktadır. Panel M6 montaj kiti, PG13,5 uçları ve toz kapakları ile teslim edilir.

• 19″ Kabinet montajı için raflar
• 24 delikli ön plaka (SC-Dubleks)
• Kablo Giriş: Açılı veya düz, sol veya sağ taraf
• M6 montaj kiti, Pg13, 5 uçları ve toz kapakları dahildir
• Derinlemesine ayarlanabilir (50mm)
• Geniş aksesuar yelpazesi

Panel GP10 PDF

Patch panel GP10 Kablolu

GigaPatch ™ GP10 panel öndeden sonlandırılmış kablo ile üretilir en yaygın olarak SM ve MM olarak iki çeşidi bulunur. AXAI 4F ~ 24F (katı Kaplama) ve QXAI 24f ~ 48F (gevşek Kaplama) kablo eşdeğeri ile 48 lif AXAI Panel 2 kablo ile birlikte üretilir. Kısmen donanımlı panelin kalan adaptör delikler için yüklenmiş toz kapaklırı dahildir. Konnektörünün montajı i.hht standart altında yürütülmektedir ve son nesil test araçları ile testi sağlanır. Görsel olarak çift aşama RL (yansıma) ve IL (zayıflama) için %100 test edilmiştir.

• 19″ Kabinet montajı için raflar
• Sağlam ve yüksek kaliteli
• Halojensiz ve alev emniyetli kablo LSFR0H
• Sabit kaplamalı kablo AXAI
• Hareketli kaplamalı kablo QXAI
• Fabrika cilalı konektör
• Konnektörüne % 100 bağlantı ile 600x büyütme ile görsel denetleme
• Konektör Kontrolü; Geometri, Radius, Fiber yükseltisi, Apex Ofset, Yüksük ve Fiber
• Üretim i.hht sertifikalı. ISO9001: 2002 ve ISO14001: 2004
• RoHS i.hht 2002/95 / ES

Patch panel GP10 Kablolu PDF

Panel GP10 Pigtail Monteli Kasetli

GigaPatch ™ GP10 panel, gevşek kaplama ile yapıştırma kablolar için tasarlanmıştır. Panel en yaygın konnektör tipleri MM ve SM pigtailler ile temin edilebilir. Kısmen donanımlı panelin kalan adaptör delikler için yüklenmiş toz kapaklırı dahildir. Konnektörünün montajı i.hht standart altında yürütülmektedir ve son nesil test araçları ile testi sağlanır. Görsel olarak çift aşama RL (yansıma) ve IL (zayıflama) için %100 test edilmiştir.

• 19″ Kabinet montajı için raflar
• Sağlam ve yüksek kaliteli
• SingleMode (OS1) ITU-T G.652D
• MultiMode OM1, OM2, OM3
• Fabrika cilalı konektör
• Konnektörüne % 100 bağlantı ile 600x büyütme ile görsel denetleme
• Konektör Kontrolü; Geometri, Radius, Fiber yükseltisi, Apex Ofset, Yüksük ve Fiber
• Üretim i.hht sertifikalı. ISO9001: 2002 ve ISO14001: 2004
• RoHS i.hht 2002/95 / ES

Panel GP10 Pigtail Monteli Kasetli PDF

Panel GP10 Pigtail ve Yükleme Kiti

GigaPatch ™ GP10 panel, pigtailler ve yükleme kiti ile birlikte SM ve MM konnektör tipleri ile üretilir. Kısmen donanımlı panelin kalan adaptör delikler için yüklenmiş toz kapaklırı dahildir. Konnektörünün montajı i.hht standart altında yürütülmektedir ve son nesil test araçları ile testi sağlanır. Görsel olarak çift aşama RL (yansıma) ve IL (zayıflama) için %100 test edilmiştir.
• 19″ Kabinet montajı için raflar
• Sağlam ve yüksek kaliteli
• SingleMode (OS1) ITU-T G.652D
• MultiMode OM1, OM2, OM3
• Fabrika cilalı konektör
• Konnektörüne % 100 bağlantı ile 600x büyütme ile görsel denetleme
• Konektör Kontrolü; Geometri, Radius, Fiber yükseltisi, Apex Ofset, Yüksük ve Fiber
• Üretim i.hht sertifikalı. ISO9001: 2002 ve ISO14001: 2004

Panel GP10 Pigtail ve Yükleme Kiti PDF

Fiber Bağlantı Kasedi – HD Tray ™

HD Tray ™ GIGAPATCH kabin sistemine uyacak şekilde tasarlanmış bir yüksek yoğunluklu fiber bağlantı kasedidir. Ayrıca diğer kabinlere uyum sağlayacak şekilde tam işlevsel kullanılabilmesi için tasarlanmıştır.

• 24 LC,24/36 MU veya 16 SC olarak sağlanır
• Raylı sistemi fiber liflere hızlı erişimi sağlar
• Menteşe sistemi ile kolay erişim sunmaktadır
• Tamamen yönetilebilen fiber lif bükülme yarıçapı sunar
• Pigtail ve Fiber ayırma
• Aşırı sayıda fiber lif yönetimi
• GigaCom patentli 36 ya kadar koruma bloğu ekleme
• GIGASPLIT Splitterler ve CWDM Modülleri için özel montaj pozisyonu
• Daha fazla koruma ve etiketler için şeffaf kapak
• Etiketler için tam destekli
• Malzeme: ABS / PC
• Halojensiz ve alev geciktirici (UL94 V-0)
• Maksimum koruma sağlamak için ayrıca kutulu olarak tedarik edilebilir

Fiber Bağlantı Kasedi – HD Tray ™ PDF

19” / ETSI Patch Panel

GigaComs patch panel (RAL 7035), koruyucu kaplama ile kaplanmış yumuşak çelik ve toz ile inşa edilir. 19 ” veya ETSI rafa uygun adaptör plakaları ile tam uyumludur. Bu sayede efektif çözümler sunar.

Aşağıdaki bağlantı / kapasite ler mevcuttur;

• 12 Port SC Simplex, 24 Port LC Dubleks, 96 Port LC Quad
• Malzeme; hafif Çelik
• Renk: RAL 7035
• 534mm x 258 mm x 45mm (GxDxY)
• Ağırlık 2.5 Kg (Metal Bileşenleri)
• Çalışma Sıcaklığı – 40° C ile + 70° C

19” / ETSI Patch Panel PDF


MPO Quick Connect 19” Patch Panel

GigaCom’un yenilikçi LC – MPO patch paneli 96 LC son kullanıcı ucu ve 8 port MPO arka ucu sunmaktadır. Hızlı bağlantı paneli herhangi bir veri ağının yüksek taleplerini hızla konuşlandırılabilecek tak-ve-çalıştır çözümü sunmaktadır. Fabrikada test edilen MPO-LC, fan çıkışları ve tak çalıştır portları düşük kayıp ve yüksek optik performans sağlar.

Temel Özellikler:
• Küçük Montaj Derinliği
• Kompakt 1U boyutu
• ETSI & 19 “Raflar için uygundur
• Ayrılabilir Ön Koruma ve tahsis kartı ile yönetim kolaylığı
•% 100 test sonuçları paneli içinde bulunmaktadır.

MPO Quick Connect 19” Patch Panel PDF