×
Değerli müşterilerimiz,
Şirketimiz Kreatif Sistemler Elektronik San. Tic. Ltd. Şti’ne ait B-238732 B-238750 seri no aralığındaki 19 adet irsaliyeli fatura ve A-242857 A-243600 seri no aralığındaki 744 adet irsaliyeli fatura kaybolmuş ya da çalınmıştır.
Bu seri no aralığındaki tüm faturalarımız hükümsüzdür. Belirtilen faturalarla ilgili bilgi sahibi olan kişi ya da kurumların şirketimizle irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

Medya Dönüştürücü

Gigacom Turkey / Medya Dönüştürücü

Video Dönüştürücü

Fibridge tek modlu veya çok modlu fiber üzerinden video iletimi için çok yüksek bir kalite sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. Yayın kalitesi olarak 8, 10, veya 16 bit kodlama ile 8MHz bant genişliği ve S / N> 60dB ile videonun iletilmesini sağlar. Iletim mesafesi çok modlu fiber üzerinde 4 kilometre ve tek modlu bir fiber üzerinde 120 kilometre kadar ayarlanabilir. Ekipmanlar bağımsız kullanım veya Rack kabinet kullanımı için uygundur.

• Multi Mode ve Single-mode
• Video çoğullama
• Video + Ses + veri + ethernet
• Bağımsız veya rafa monte
• EIA 250C orta mesafeli standart
• 8, 10 veya 16 bit sinyal ile sıkıştırılmamış video
• 8MHz bant genişliği, NTSC, PAL ve SECAM uyumlu
• Açık havada montaj için sertleştirilmiş varyantlar

Video Dönüştürücü PDF

 

Dalgaboyu Dönüştürücü

WX-1000 esnek fiber optik dönüştürücü ve tekrarlayıcı olarak tasarlanmıştır. WX-1000 bağımsız 8 adet kanal vardır. Kanallar 2.7 Gbps veri hızına (16 adet SFP) ile izin verir. SFP modül ile her bir kanal arasında bir bağlantı noktasını arttırmak için geniş bir uygulama aralığında kullanım için uygundur. Talebe yönelik olarak yüksek güvenirlikli olup güç kaynağı ve yedekli fan olarak üretilir. 2.7 Gbps’e kadar kanal veri hızı özellikleri sunar.

• Renk/Fiber/Bütçe her port ve her kanal olarak esneklik sağlar
• Her port için MultiMode, SingleMode, WDM, CWDM ve DWDM
• Tamamen açık protokol
• Yedekli güç kaynağı 100-240 AC Uygulamaları
• Her türden fiber optik dönüştürücü
• Pasif CWDM/DWDM sistemleri için renk jeneratörü

Dalgaboyu Dönüştürücü PDF

 

Dalgaboyu Dönüştürücü

WX-200 esnek fiber optik dönüştürücü ve tekrarlayıcı olarak tasarlanmıştır. WX-200 bağımsız 8 adet kanal vardır. Kanallar 2.7 Gbps veri hızına (16 adet SFP) ile izin verir. SFP modül ile her bir kanal arasında bir bağlantı noktasını arttırmak için geniş bir uygulama aralığında kullanım için uygundur. Talebe yönelik olarak yüksek güvenirlikli olup güç kaynağı ve yedekli fan olarak üretilir. 2.7 Gbps’e kadar kanal veri hızı özellikleri sunar.

• Renk/Fiber/Bütçe her port ve her kanal olarak esneklik sağlar
• Her port için MultiMode, SingleMode, WDM, CWDM ve DWDM
• Tamamen açık protokol
• Yedekli güç kaynağı 100-240 AC Uygulamaları
• Her türden fiber optik dönüştürücü
• Pasif CWDM/DWDM sistemleri için renk jeneratörü

Dalgaboyu Dönüştürücü PDF